ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

SEO işlemleri, ürün ve hizmetlerinizi tanıttığınız veya sattığınız web sitelerinizin arama motorlarında potansiyel alıcıların ulaşabileceği yerlere pozisyonlama işlemidir. En kaba tabiriyle arama motorlarında web sitesinin üstlerde çıkması işlemidir. Burada asıl dikkat edilmesi gereken nokta şudur: Potansiyel müşterilerin sadece şirket ve web sitenizin ismini değil, sektörünüze ait ilgili anahtar kelimeleri de arattığında sizin çıkmanızı sağlar.

İnternet dünyasında daha fazla müşteriye mi ihtiyacınız var?

Web siteniz, Google’da çıkmıyor mu?

Daha kolay mı bulunmak istiyorsunuz?

Daha Kolay Bulunabilirlik İçin Profesyonel SEO Çalışması

Arama motorlarının kural ve kriterleri baz alınarak en doğru şekilde yapılan SEO çalışması, online marketing yani sanal satış üstündeki en büyük etkendir. Google, Yandex gibi büyük arama motorlarında sektörünüze bağlı olan anahtar kelimelerde üstte çıkmak demek, daha fazla ziyaretçinin sitenize gelmesi demektir. Daha fazla ziyaretçinin gelmesi ise daha fazla kazanç demektir. İsabetli bir SEO işlemiyle arama motorlarında diğer sitelere göre daha favori bir site hâline gelirsiniz.

SEO’yu Bir Örnekle Açıklayalım

Arama motorlarında üstte çıkmanız için kaliteli bir web sitenizin olması veya sunduğunuz ürün veya hizmetlerin piyasanın en iyisi olması yeterli değildir. Kaba tabirle bir örnek vermek gerekirse, kenar mahallede açmış olduğunuz marketin dekorasyonunu ve tasarımını mükemmel bir şekilde yapabilir, ürünlerinizde en kalitelisinden kullanabilirsiniz. Bu durum müşteri patlamasına yol açar mı? Elbette hayır. Aynı şartlarda dükkanınızı kenar mahalleden alıp potansiyel müşterilerin bol olduğu, şehrin göbeğinde insanların uğraş bir noktasına taşıdığınızda ise durum tam tersine döner, müşteri patlaması yaşarsınız. “3 verip 10 kazanma” diyebileceğimiz bir ciro noktasına ulaşırsınız. İşte SEO’nun karşılığı tam anlamıyla budur.

ANC Bilişim’in SEO’ya Yaklaşımı Nasıldır?

ANC Bilişim tarafından gerçekleştirilen arama motoru optimizasyonu sanal dünyadaki profilinizi güçlendirir ve Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında üstlere konumlanmanızı sağlar. Bu da size bolca kazanç olarak geri döner. Kısacası biz bulunabilirliğinizi arttırırız. Arama motorlarında kullanıcı hareketlerine bağlı olarak yapılan araştırmaların ve sunulan istatistiklerin sonucuna baktığımızda, kullanıcıların %80’inin çıkan sonuçların sadece ilk 2 sayfasına baktığını görmekteyiz. Bu %80’lik kısmın büyük çoğunluğu ilk sayfaya, onun da büyük çoğunluğu ilk sıralara bakmakta ve ihtiyacına çözüm bulmaktadır. Neden siz de ilk sıralarda olmayasınız? Hemen ücretsiz bir teklif alın ve işe koyulalım. Sizi bilgilendirmek için sabırsızlanıyoruz.