HAKKIMIZDA

2008’e kadar uzanan hikâyemiz, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları ile Denizli’de başladı. 2012’den bu yana ise Facebook gibi en büyük sosyal ağlarda dijital marka yüzü olmanıza yardımcı olduk. İnternet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, içerik oluşturma ve yönetimi konusunda kaba bir hesapla yüzlerce aktif projeyi başarıyla tamamladık. Dünyaya sürekli yenilikçi ve gelişimci bir vizyonla bakmaya çalıştık. Marka, kurum, kuruluş ve şahıslara söz konusu tüm alanlarda hizmet verirken birlikte kazandık, birlikte güldük, birlikte yükseldik.

Başta Denizli olmak üzere tüm Türkiye’den yüzlerce kişiyle/kurumla yapmış olduğumuz işlerde öncelikli prensibimiz “Usulüne göre yap, hep birlikte kazan.” oldu. Dijital pazarlamanın tüm dallarına hakim olarak, müşterilerimizle birlikte çıktığımız bu yolda “gerçek” bir marka olmanın yollarını en net şekilde plânladık, uyguladık.

2015’te gücümüzü Türk hukukuyla birleştirdik ve hukuk büromuzu kurduk. Bu kapsamda tüm çalışmalarımızı bir diğer markamız olan ANC Hukuk Bürosu ile destekledik, hiçbir çalışmamızda T.C. yasaları ile insanlık tarihinde genel kabul görmüş ahlâk ve etik kurallarına aykırı unsurlara yer vermedik; bu sayede müşterilerimize güven verdik.

İşimizi ilk günkü çizgi ve prensibimizle yapmaya devam ediyoruz.