SIKÇA SORULAN SORULAR

ANC Bilişim & Medya nedir?
Kısaca cevaplamak gerekirse ANC Bilişim & Medya, markanızın internet aracılığıyla tanıtımını yapmayı ve potansiyel müşterilerinizi size ulaştırmayı hedefleyen dijital danışmandır.
Reklam yaptırabileceğim bir web sitem ya da sosyal medya hesaplarım yok.
Merak etmeyin, uygun fiyatlarla kaliteli bir web site tasarımı ve/veya markanıza ait ücretsiz şekilde kurumsal sosyal medya hesaplarının açılması noktasında çözümlerimiz mevcuttur.
Ne tür bir reklama ihtiyacım olduğunu bilmiyorum, çok fazla seçenek var.
Merak etmeyin, sektörünüz doğrultusunda sizi bilgilendiriyor, sizinle birlikte düşünüyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Size sadece fayda sağlayacak olanlarla çalışmaya başlıyoruz. Size yararı dokunmayacak reklam türlerini kesinlikle çalışmamıza almıyor, maddi anlamda kayıplarınızı gözardı etmiyoruz.
TV, radyo, gazete, billboard vs. reklamları dururken neden internet reklamlarını kullanayım?
İçerik
Ödeme seçenekleriniz nelerdir?
Nakit, havale, EFT, banka kartı, kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kredi kartına taksit durumunda ilgili bankanın komisyon uygulayacağını unutmayınız.
Belirli bir sözleşme süreniz var mı?
Sözleşmelerimiz genellikle 6, 12 ve 24 aylık olarak yapılmaktadır.

Aklınızda soru işareti olarak kalabilecek bir miktar soruyu sizin derledik, düzenledik ve cevapladık. Yukarıda yazanların dışında bir sorunuz varsa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.